Ücretsiz Blog Aç | Şikayet Et | Yardım

BİSCOTTİ

 

 

Uzun zamandır aklımda olan biscotti tarifini sonunda yapabildim. Sürekli olarak yapıp paylaşmayı düşündüğüm bir tarif ama bir türlü fırsat bulup yapamamıştım.Sonunda saatin kaç olduğunu önemsemeden mutfağa girip yaptım ve sonuç gerçekten de süper oldu… 


Önceleri her pastaneye gittiğimde mutlaka bir paket alırdım (selanik gevreği olarak satılıyor) Ama artık kendim yapıyorum ve hava almayan bir kaba koyunca bayatlamıyor da her an elimin altında cay ve kahve için bir yardımcı oluyor gevrek olunca kilo da aldırmıyor.  İnternette ve kitaplarda bir çok tarif var ben cok yumurta sevmediğimden kendimce yumurtayı biraz azaltarak bazı ufak değişiklikler yaparak bir tarif oluşturdum. :))

 

Devamı için hepinizi gulsenmutfakta.blogspot.com a bekliyorum :))

 

 

 

Etiketler:

Yorum Yaz

When you want blog, you can take it free wordpress themes. Start good web design for your blog. If you want take good files. Take it pthc torrent and online service. How buy house?! Look here: free online mortgage calculator, take it now. When you want blog, you can take it wordpress themes with ad space. Start good web design for your blog.